| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare cum fac sa ma fac admin` pe propriul meu server dar sa fac adminu` pe nume ca daca il fac pe ip ip-ul se schimba plss help funda!

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Pentru admin pe admin mod: SERVER\cstrike\addons\adminmod -> deschizi users.ini si jos de tot treci numeletau:parola:131071

pentru admin amxmodx: SERVER\cstrike\addons\amxmodx\configs
deschizi users.ini si jos de tot treci "numeletau" "parola" "abcdefghijklmnopqrstu" "ek". in loc de ek treci ce flaguri vrei... o sa gasesti in fisier acolo, detaliiwinking

| sNukki a răspuns:

Nu te supara da` ce server ai?
http://www.tutorialecstrike.ro/tutorial-amxmodx uitate aici la numarul 4 si vei vedea cum sa adaugi admini :D