| StarShip a întrebat:

Am si eu o intrebare: Daca sterg fisierele din downloads (descarcari) se vor dezinstala programele instalate?

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Nu.Acolo sunt doar kit-urile de instalare.Sterge-le pe toate fara nici un dubiu! Bafta! Funda?

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu se dezinstaleaza nimic.dezinstalarea programelor se face numai cu chitul de dezinstalare.

| StarShip explică:

MS mult am vrut sa stiu asta ca sa imi eliberez un pic memoria si am salvat 15 GB destul...

| 루이 a răspuns:

Nu se dezinstaleaza!

| 루이 a răspuns (pentru 루이):

Nu se dezinstaleaza nimic.dezinstalarea programelor se face numai cu chitul de dezinstalare.

| vyrus07 a răspuns:

Nu se dezinstaleaza!