| Takizo a întrebat:

Am si eu o problema cand intru pe cs si vb cu un prieten pe skype se bloheaza pc-ul si trebuie sa il restartez.Ce sa fac? este urgent. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ToxiCDeatH12 a răspuns:

Ai un procesor foarte bun. Ai grija insa. Downloadeaza si tu programul PC Probe deoarece si eu de la cs mai patesc asta... am un Intel pentium 4 la 2, 66 ghz. VERIFICA-I TEMPERATURA PROCESORULUI. Eu asa am patit si a trebuit sa schimb radiatorul si totusi, era radiator original INTEL de 2 milioane. Ai grija la temperatura. Verifica si daca e de la asta, fa tot posibilul sa dai procesorul cu pasta argintata( de procesor ce ajuta la racirea cestuia) si sa schimbi radiatorul. Daca rezolvi problema, funda?

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Foloeste TeamSpeak, probabil e ceva cu Skypeu

| ToxiCDeatH12 a răspuns:

Cs,,mananca" destule resurse.Zi-mi ce procesor ai si te voi ajuta.In caz ca ai un procesor slabut, s-ar putea sa fie din cauza lui.Zi-mi ce procesor ai( calea de aflat:click dreapta pe MyComputer si selctezi Properties. Te uiti sub,, COMPUTER" si o sa vezi de exemplu Intel(R)
Pentium(R)D CPU 2, 66GHz
2. 68GHz, 1. 00GB of Ram)-acestea sunt detaliile referitoare la PC meu.

| Takizo explică (pentru ToxiCDeatH12):

Intel(R) Pentium(r) 4 CPU 3.00 GHz 3. 04GHz, 512MB of Ram

| ToxiCDeatH12 a răspuns (pentru Takizo):

Ai un procesor foarte bun. Ai grija insa. Downloadeaza si tu programul PC Probe deoarece si eu de la cs mai patesc asta... am un Intel pentium 4 la 2, 66 ghz. VERIFICA-I TEMPERATURA PROCESORULUI. Eu asa am patit si a trebuit sa schimb radiatorul si totusi, era radiator original INTEL de 2 milioane. Ai grija la temperatura. Verifica si daca e de la asta, fa tot posibilul sa dai procesorul cu pasta argintata( de procesor ce ajuta la racirea cestuia) si sa schimbi radiatorul. Daca rezolvi problema, funda?