| RazvanGRS a întrebat:

am si eu un laptop Toshiba satellite da e cam prost la memorie imi puteti zice ce jocuri merg la urmatoarele cerinte: procesor de 851 mhz rami de 126 si memoria de 18 gb placa videao 16 biti URGENT PLZZZZZ! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Quake2, half life 1.

| RazvanGRS explică (pentru CinevaNou):

Esti sigur? adica sigur merg astea?

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Cred ca glumesti si am sa-ti raspund la fel:
Battlefield 3, Crysis 3, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Black Ops 2.

| RazvanGRS explică (pentru taken):

Hai hopa cu figurile astea ca daca glumeam nu mai intrebam si nu e laptopul meu e al unui var de-al meu care are 6 ani