| simoSTAR a întrebat:

Am o mareeeee problema. x( mi s-a sters un folder de pe desk...am vista.am mai patit-o o data, dar atunci mi s-a sters tot ce aveam in laptop, poze, muzica, filme...acum culmea, s-a sters doar un singur folder.cum naiba? prima data am recuperat din ele cu recuva dar acum nu imi gaseste nimic. ce naiba sa fac ca innebunesc? cum pot recupera folderul?

2 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Il cauti prin recycle bin.bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi de poti recupera cu acest program http://www.panalu.net/2010/11/recupera-fisierele-sterse-accidental.html, e mult mai bun de recurva si e non istal