| R4uLzZz a întrebat:

Am un Alcatel OT-991 SMART. Mi-am facut ROOT si nu imi mai merge modul Recovery. Va rog spuneti-mi cum sa-l fac sa pot intra in Recovery.

1 răspuns:
| condurachevyctor a răspuns:

Nu poti, orice telefon sufera modificari cand este rootat, eu cand mi l-am rootat nu-mi mai mergea netul, asa ca l-am dezrootat si acum totul a revenit la normal, deci singura modalitate prin care poti sa iti faci telefonul sa mearga in modul Recovery este sa il dezrootezi, sper ca ti-am fost de folos.