| AAAdelin a întrebat:

Am un router wireless de la romtelecom si i-am conectat toate cablurile asa cum trebuie, an conectat cablul de net, cel de telefon si toate celelalte.
Am net de la RDS, poate sa aiba ceva,, v-a rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca e doar router, nu vad de ce n-ar merge. Insa daca e modem+router, nu cred ca merge de pe o retea pe alta. Cel putin nu fara mari batai de cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce pisicii mei sa aiba?! Trebuie sa intri pe laptop, sa vezi daca are wifi, sa il activezi ca sa detecteze routerul, si sa te loghezi, asa cum scrie in cartea tehnica a routerului. Iti trebuie un user ID si o parola. Asta ai facut?

| MarYan00 a răspuns:

Daca iti merge n-are nimiclaughing

dar ar trebui sa vb cu aia de la RDS