| Dobitoc a întrebat:

Am achizitionat un router wireless dupa net, si l-am conectat la internetul de la romtelecom, si am observat ca cablul de la net este mai mic decat intrarea in router, ce as putea face sa pot sa conectez internetul, rul nu pot sa-l schimb ca asa e de la stalp.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Sună-i pe ăia de la romtelecom să vină să ți-l conecteze la interne

| IT4Ever a răspuns:

Sa ii pui mufa corespunzatoare sau sa achizionezi de la romtelecom un rooter happy