| FreeBSD a întrebat:

Buna!
Am un Samsung galaxy mini2 s5570i.
Cand l-am cumparat avea Android 2.3.7 gingerbread.
Eu i-am pus android jellyplus 4.2.2.
Nu am facut nici un back-up, nimic.
Cum pot reveni la firmware-ul original (Android 2.3.7 gingerbread)?
Un link de download ceva la firmware si un tut. de instalare ceva imi puteti da si mie? Sau macar firmware-ul...
Dau funda!
Este urgent.

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Știam cumva cu Odin, că am reușit cu al meu. Dacă ai nevoie de ajutor, Skype: radikal.gamer

4 răspunsuri:
| iuyugu a răspuns:

Ii poti da restart. Funda?

| FreeBSD explică (pentru iuyugu):

Restart?
Cred ca vroiai sa spui reset.
I-am dat reset din android, la setari, si se reseteaza versiunea de android... nu se reseteaza firmware-ulwinking

| iuyugu a răspuns (pentru FreeBSD):

RESTART la telefon!
Tine apasat pe "+" de la sonor si pe butonul de pornit telefonul.
Funda?

| FreeBSD explică (pentru iuyugu):

Intra in download mode. cum ii pun firmware-ul original? ca daca fac asa nu se pune nimic... doar intra in download mode...