| Deeiutss a întrebat:

:* Am un tel SAMSUNG f480i (cu touch-screen)si nu mai merge bluetooth-ul.Cand dau pe activare zice : Activare bluetooth esuata. Nu citeste nici cardul de memorie...Mentionez ca acum vreo 2 luni am intrat cu el in apa dar merge bine... oare sa fie de la asta? plzzzzzzz help sad

Răspuns Câştigător
| AlecsandraaaBg a răspuns:

Daca nu merge nici bluetooth-ul sau nu citeste cardul de memorie insemna ca e stricat... datorita apei care pote sa-i fi intrat prin circuite.treb sa te duci la reparator caci alta optiune nu mai ai! Asa am patit-o si cu Samsungul meu Corbi l-am scapat in piscina si am fost la un om si mi-a spus ca s-a stricat de la apa crying Sper ca te-am ajutat :-x

1 răspuns:
| AlecsandraaaBg a răspuns:

Da mi la reparat...Mia spus ca orice at reparator "Este bine ca ai venit la mine.Circuitele erau ude, desi mergea se strica in cateva zile."