| papushica1727 a întrebat:

Buna am telefon Samsung cu touch-screen si cand bag cartul de memorie in ele nu apare nimic doar cand il scot zice memmory card remove.De ce nu merge? Ce s-a stricat? Funda
P.s.-Cardul meu merge la lte personae.

6 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Da si nu! Vezi din setari la telefon daca vede cardul si ce memorie este setat sa foloseasca. Cel mai bine vezi daca merge cardul daca il lasi in telefon, conectezi cabblul la pc si dai conexiune MASS Storage, daca il vede ( si cardul este in telefon) si vede si ce este pe el atunci trebuie sa mai faci niste configurari in telefon. Cei de la Samsung au un PC suie special ia si fa setarile si modificarile cu el.

| gabryelm3 a răspuns:

Probabil ai umblat prin setarile telefonului legate de cardul de memorie, cel mai bine ar fi sa-l formatezi, iar daca nu merge...este clar problema la telefonul tau.

| 666marko a răspuns:

Am patit acelasi lucru.Eu am un LG optimus SOL si nu il citea. si am dat din telefon delete card.

| pedro99 a răspuns:

Incearca sa il formatezi

| neymar79 a răspuns:

L-ai dezactivat tu din telefon, daca imi spui modelul telefonului te-as putea ghida sal activezi iar.

| papushica1727 explică (pentru neymar79):

Samsung genoa gt-c3510