| al3ks a întrebat:

Am un telefon HTC Smart si in el un card de 4 GB,cand caut fisierele in card dp telefon merge, dar cand il bag in calculator(cititor de carduri, USB)nu merge dc? App:cand vreau sa-l formatez zice ca nu e "bagat" )cu ce pot sa-l formatez? pot sa-l formatez cu Nokia n71?
Dau funda+vot

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formatat la Dragoste si sex, s-ar putea sa citeasca altceva.

| spiridusuanonim a răspuns:

Acel card cand are pe o laterala un scris mic si scrie lock si in fata cuvantului are o sageata in jos. acea sageata trebuie sa fie in sus ....acum depinde si ce cardd ai...
daca e micro Sd ..trebuie sa il bagi intr-un adaptor si faci acelasi lucru ce scria sus

| al3ks explică (pentru spiridusuanonim):

Ba cardul meu e sters pe fata nu mai scrie nimic laughing

| al3ks explică (pentru spiridusuanonim):

Am aflat dc nu merge ca se crapase cristalu de aia si eu l-am rupt de tot crying