| Edy_9245 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy Ace Si 4 gb pe card si nu pot sa descarc jocuri deaoarce imi apare aceaste eroare:"Eroare La descarcare jocului...Nu exista spatiu suficient pe dispozitiv si am bagat cardul de 4 gb dar degeaba ce pot face funda...

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Jocurile si aplicatiile se instaleaza pe memoria telefonului nu pe card si de aceea iti arata acea eroare

| CaLyStuu a răspuns:

Daca telefonul tau nu mai are memorie, atunci el NU trece imediat pe card, trebuie cand descarci ceva sa setezi sa intre pe card.

| Edy_9245 explică:

Deci ce trebuie sa mai fac
?

| Alin356 a răspuns:

Ai memorie putine pe telefon memoria lui nu depe card trece tot ce ai pe telefon treceti pe card si mie mi s-a intamplat