| Neajutorat a întrebat:

Sall TPU, am windows 7 home premium iar dupa ce l-am activat folosind windows loader a inceput sa mearga foarte greu...Credeti ca e din cauza activatorului? Daca da, cum il pot activa altfel?

Răspuns Câştigător
| ZebraGalbena a răspuns:

Depinde, daca l-ai luat dintr-o sursa sigura, una din care sa stii ca nu iei un virus ceva atunci nu e de la loader. daca nu ai certitudinea asta e o posibilitate destul de mare ca asta sa fie cauza. Poti sa fi cules si un virus dupa ce ti-ai activat windows-ul fapt ce nu are legatura cu el, daca nu ai antivirus, update-urile la zi. asta ar fi cea mai probabila cauza. Iti recomand sa iti instalezi Malwarebites, Advanced System Care (IoBit), Super Anti-Spyware, sa verifici daca ai update-urile la zi, sa iti pui Avast si sa dai o scanare pe intreg hard-disk-ul. daca faci toate astea ar trebui sa scapi de orice. a si instaleaza-ti si Smart Defrag si da Defrag and fully optimize (tuturor partitiilor) dupa ce ai sters tot ce nu aveai nevoie. funda? smug

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Simplu. Cumperi licenta.