| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nod32 versiunea 4 cred ca e un Antivirus bun nu? ehhh, problema e ca nu pot da Clean, Stergere la un virus! ma enerveaza foarte mult chestia asta si nu stiu ce sa fac ajutati-ma virusul spune ca il am in C:\Users\Alex\AppData\Local\Temp\tlsf. exe? Help meee pleasebig grinbig grin

1 răspuns:
| florin82florin a răspuns:

E executabil ce ai tu. poate sa fie virus, desi miram-as sau poate sa fie ceva de la un program fara licenta (crack, ceva) si nodul il vede ca virus. Aaaa si Nod32 nu e un antivirus deloc bun pentru ca nu poate nici macar sa desfaca o arhiva. Incearca Comodo antivirus il gasesti pe site-ul lor, e free si full si merge garantat.

Întrebări recente