| Awesomes a întrebat:

As vrea sa imi dati un link cu un program de filmat in afara de (frapts)dati-mi doar link-ul!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E plin pe google.Pentru Windows recomand camStudio.E soft liber și oppen source(deci nu gratis pentru uz personal adicăcomercial pe post de reclamă la cel cuntra cost(-ul unei sume de multe ori aberante) și se poate descărca de aici:
http://camstudio.org/
Pentru Debian și derivate(ubuntu și altele) este în centrul de aplicații RecordMyDescktop
dcode:sudo apt-get update
code:sudo apt-get install recordmydescktop
Sau ceva comercial cu licență dar se poate proba 30 de zile pentru Windows ar mai fi Camtasia Studio de aici:
http://www.techsmith.com/index.html
Succes

| Awesomes explică (pentru DeyCj):

Mda,eu mai astept un timp sa mai primesc raspunsuri dupa aleg lui care sa-i dau funda

5 răspunsuri:
| Awesomes explică:

Mda,eu am avut camtasia si l-am ster sa avea lag...

| DeyCj a răspuns (pentru Awesomes):

La mine funcționa perfect versiunea 7.Acuma depinde și cum era fostul. Dacă era contrafăcut clar că o napărut lag-uri și alte minuni. Dacă era doar payretat nu avea probleme asta îzi zic sigur.Am testat amblele variante și diferențele sunt majore.Ce îi soft original îi original, ce îi contrafăcut îi cum îi adică de cele mai multe ori conține cod malițios și din cauza că nu o fost reasamblat cum trebuie apar disfuncțiile astea.Dll-urile sunt foarte sensibile mai ales la reasamblare si informnația din ele se asambleaza uneori eronat

| Awesomes explică:

Da lupusinguratic mi-ar placea daca miai da link-ul de la camtasia 7 sau 6 asta mar incant