| Razvy2922 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa stiu cum pot face sa ma conectez la internet pe laptop prin router wireless si la un PC printrun cablu rj-45? cum sa configurez Routeru ca sa mearga ambele pc-uri simultan conectate la net > router wireless model : TP-Link TL-WR841ND?

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

La pc pui cablu si la laptop te conectezi prin wireless nu trebuie sa faci nimic numa sa introduci parola la wireless can dai sa te conectezi si bineinteles sa ai wirelessul activat la router.

1 răspuns:
| No0oName a răspuns:

Simpluhappy