| Gaby405 a întrebat:

As vrea si eu driverul video pentru un Toshiba dar daca il instalez sa imi arata efectele aero ca eu de fiecare daca cand instalam driverul nu mai aveam nici un efect plsss funda

Răspuns Câştigător
| Anonimul122 a răspuns:

Uite cum faci, descarci driverul de pe siteul ficial al leptopului findca exista asa ceva, si dupa daca vezi cati da tot aceias eroare, il instalezi in safe mode, simplu, am avut si eu problema la un aspire5750gwinking bafta funda

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Intra pe site-ul Toshiba, cauta modelul laptopului si uita-te la driverul pentru placa video. Il descarci, il instalezi si daca nu-ti apar efectele Windows Aero, le poti activa: http://www.youtube.com/watch?v=T6xNjfRkMuo

| rater1994 a răspuns:

Recomand sa-ti iei program Driver GEnius Professional 12 si sa il lasi sa-si faca singur treaba.www. pira te bay.com fara spatii intre ele.

| pozeanimate a răspuns:

3DP Chip este un program care automat detecteaza driverele pentru pc tai

sau dupa model tau de laptop cauti pe site oficial Toshiba driverul video
important este sa alegi pentru ce windows il iai

daca spuneai modelu, poate si linkul direct t-il dam de descarcare

apropo, aero efect depinde si de tema

| Borsko a răspuns:

Pai depinde de windows. nu poti avea Aero pe XP.
Aero nu e doar transparenta, ci si :
http://windows.microsoft.com/en-US/windows-vista/What-is-Windows-Aero

Comenzi care vin cu Aero (Windows key e steguletul de langa ALT)
http://www.blogsdna.com/2023/windows-7-keyboard-shortcuts-list.htm