| Mariusone123 a întrebat:

cand ma joc mult jocuri precum fifa 14 placa mea video nividia 9500gt ajunge pana la 89 de grade maxim i-am facut si un overclock dar nu am marit mult frecventele fata de cele standard ce pateste daca ajunge la temperatura asta?

3 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Exista posibilitatea sa se arda. Avand in vedere ca ajunge la asemenea temperaturi la un joc precum fifa arata faptul ca pasta termoconductoare s-a facut piatra si ca trebuie schimbata mai ales ca placa este destul de veche si nu cred ca i-a schimbat nimeni pasta. Sper ca te-am ajutat.

| Mariusone123 explică:

Da cam ai dreptate laughing