| catalin2k a întrebat:

cand vreau sa butez de pe stick imi apare ctrl+alt+del am incercat orce windows xp, 7 si ubuntu si tat asea am incercat si cu format ntfs fat32 fat am stick de 8gb vot+funda ajutor

2 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Nu am inteles mai nimic. Tu vrei sa formatezi un stick sau sa scoti informatia de pe el?

| catalin2k explică (pentru razvyaga):

Nu am bagat windows pe el cu rufus si as frea sa butez de pe el am pus toate setarile din bios si cand mi-ar trebui sa buteze sa apas space imi arata ctrl+alt+del si apropo huuu petrolullaughing