| andreirobert15 a întrebat:

Sall TPU
Cardul meu de memorie pana acum mergea foarte bine, pana cand ma-m trezit acum si am vazut ca nu mai merge, scrie card sd gol sau cu filesystem care nu e suportat, faza e ca gol nu e, dar ce vrea sa zica filesystem din moment ce pana acum a mers foarte bine?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ce fel de card de memorie? Pentru aparat foto? PC-ul sau aparatul nu-l recunoaste?

| HuShEr a răspuns:

Am aceeasi problema si cu al meu si am incercat sa il formatez de pe mai multe dispozitive pana si low format si tot nu a mers. nu cred ca se mai poate face ceva cu el cred ca e bun de aruncat