| Wolfblod a întrebat:

ce parere aveti despre pc-ul pe care vreau sa mi-l cumpar
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1415528/
Asi dori sa stiu cat de buna este configuratia mea si daca sunt compatibile toate piesele.

Funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Vad ca ai mai schimbat cate ceva pe acolo din configuratia recomandata de mine, dar per total este un sistem foarte ok pentru activitati de gaming.
Componentele sunt 100% compatibile.
PS : 750ti-ul ala cam bate la ochi avand in vedere ce jocuri au inceput sa se lanseze si cele care vor urma. Recomandarea mea ar fi dupa posibilitati sa te uiti macar la un r7 370
Este o placa ce ofera performante asemanatoare cu gtx 960.