| casher a întrebat:

Cum imi reinstalez windows 7? Am auzit ca trebuie un iso pe un dvd... sau nu stiu...

cum mi-l reinstallez? Trebuie sa dezinstallez mai intai ceva sau. nu stiu fix. cum im reintalez? Vreau sa imi explicati foarte explicit.

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Intai va trebui sa descarci imaginea iso a windowsului se pune pe un dvd cu un soft fie el power iso sau Win7 from usb tools, si la urma dai restart la pc si setezi ca parte de boot sa fie dvd si treci la instalat. https://www.youtube.com/watch?v=yB-v4VlUFdQ

| casher explică (pentru itsoft):

Care e mai bun? Windows 7 Ultimate, Home Premium sau professional?

| casher explică (pentru itsoft):

Care e mai bun? Windows 7 Ultimate, Home Premium sau professional? si... imi iau x64 sau x32?

| casher explică (pentru itsoft):

Frate, am pus iso-ul, ce soft? straight face

| itsoft a răspuns (pentru casher):

Il gasesti pe google scrii excat cum ti-am dat eu denumirea. Si cand instalezi pui windows 7 ultimate. Bafta vrei chair totu asa si moca pe deoparte.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Chiar ti-a fost mai usor sa pui intrebarea aici decat sa cauti pe google?
http://cristianls.ro/instaleaza-reinstaleaza-windows-7/