| lol2 a întrebat:

Cum pun pe cd sau pe stic un windows? [am auzit ca pentru stic trebuie sa bifez ceva in bios... dar nu stiuthinking] Vreau sa imi explicati ambele variante! MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Pentru cd iti trebiue un windows bootabil(pe care il faci cu power iso) iar pentru stick din cate stiu sunt variante pe net big grin

| DanuTzCarbon a răspuns:

Da un search pe google sau pe youtube cu textul: "cum fac un cd/stic bootabil cu windows". Ti-as putea explica eu dar imi ia mai mult.

Uita-te la tutorialele video.

Bafta!

| nic3rr a răspuns:

TPU nu incurajeaza pirateria!

| xcristix a răspuns:

Eu stiam ca trebuie doar sa pui imaginea cu windows pe cd sau stik, si nimic mai mult