| FreeBSD a întrebat:

Cum pot schimba ceea ce apare pe who.is la ip-ul meu?
Am cumparat ip static de la romtelecom si cand il scriu pe who.is imi apare alea de romtelecom si mai multe chestii... cum il pot edita? Si inca ceva... este vreun router ceva care imi poate face mai multe ip-uri statice? adica eu am 1x ip static, este vreun router care sa faca din unul 5-10?
Dau funda!
Rpd!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E na, nu ai cum sa schimbi! Si nici nu are importanta daca e static sau dinamic! Tu reinventezi Internetul? Routerul iti da ip-uri numai in reteaua locala!

| Blamely a răspuns:

N-ai cum.

| LoveisLouder44 a răspuns:

N-ai cum sa schimbi!