| doryan4u a întrebat:

Cum pot schimba locatia unde fisierele descarcate sa fie descarcate pe cardul de memorie? Am un smartphone android 2.3.5 HTC Wildfire S.Var rog dati raspunsul urgent! Dau funda...

Răspuns Câştigător
| SweetChildOAxls a răspuns:

Buna. Scuze, dar nu stiu raspunsul pentru intrebarea ta. Insa mi-as dori si eu sa imi cumpar un telefon exact ca al tau, si te-as ruga sa raspunzi si la intrebarea mea, care este exact despre acest telefon :)
http://www.tpu.ro/......at-pentru/

1 răspuns:
| doryan4u explică:

NU SUNT hacker sau ceva de genul.Trimitemi un mesaj ca sunt membru junior. :-) si nu pot trimite PM.