| Anduu123 a întrebat:

happy Am un telefon HTC Wildfire S cu android 2.3 si de la un timp nu mai pot descarca aplicatii de pe el sau sa fac update la cele descarcate, desi am o memorie libera destul de mare si in telefon si in cardul de memorie. Stiti cumva ce as putea sa fac? Va rog! Funda!

Răspuns Câştigător
| xgaming31 a răspuns:

Cred ca te referi la faptul ca nu mai poti downloada nimic de pe google play store, pai problema asta am avut-o si eu pana cand am dezinstalat actualizarile aplicatiei google play store dupa care poti downloada fara numar, bine inteles in limita memoriei.
Funda?

| Anduu123 explică (pentru xgaming31):

Ms ca mi-ai spushappy O sa incerc

1 răspuns: