| sally22071999 a întrebat:

Cum poti elimina o conexiune dintre Facebook si un cont de Ask vechi, dezactivat? Mi.am facut altul si imi apare ca nu pot urmari prietenii de pe Facebook pana nu elimin aceasta conexiune...

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

In sidebar pe facebook (cel din partea stanga) ai "APPS". Iar daca pui mouseul pe numele aplicatiei (de exemplu ask) o sa ai o rotita, ca aia de la settings. Dai click pe ea si o sa ai optiunea de a scoate "conexiunea".

O zi buna,
-Helper69.