| vanhelsing689 a întrebat:

Sall tpu.De ce cand deschid google chrome imi apare o fila noua(toata pagina e albastra)si nu pot intra nichaeri. Funda la cer care ma ajuta.
P.S.big grine curand imi mergea google chroma dar s-a stricat de odata.

9 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Reinstalează-l & fă-i update.

dacă-l reinstalezi își face update automat, deci mai bine reinstalează-l.

| kzd a răspuns:

Dezinstaleaza-l si dupa instaleaza-l iar si o sa iti mearga, eu am patit asta si asa l-am rezolvat. O zi buna sa ai!

| Anonimmmul a răspuns:

Dezinstaleaza si apoi instaleaza-ti o sa iti mearga 100%

| vanhelsing689 explică:

Am reinstalat google chroma dar nu mergecrying

| vanhelsing689 explică:

straight faceMi-am reinstalat win si mergelaughing

| Thäü_Kryssu_2000 a răspuns:

Incearca sa dezactivezi/stergi google chrome si sa il downaldezi din nou