| CMaryan a întrebat:

Sall TPU, doresc sa achizitionez un laptop sh pentru gaming cu un buget de maxim 3000 lei, citind mai multe detalii, review-uri si performante am decis ca Lenovo y50-70 modelul cu placa video gtx 960m este alegerea cam cea mai buna. Aveti alte pareri?

2 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

La 3000 mai bine iti faci un desktop din piese. daca ai reusi sa urci bugetul inca vreo 500 lei ar fi si mai bine. laptopurile nu sunt de gaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica laptop de gaming si la 3000 lei cu gtx 960 m :)) :)) :))

Mai pune 900 lei si ai de 100 de ori mai multa performanta.

http://www.mediadot.ro/wish/&wid=45387

Pc-ul e platforma suprema de gaming.
Restul sunt povesti.

Asambalare si livrare gratuite.

Laptopul ala e bun pentru metin 2.

Mai mult nu.