| natynatan8521 a întrebat:

e normal ca placa asta video ati radeon 4350 ddr2 512 MB, sa se incindă așa tare pana la 58 de grade am Wndows 8.1 pro 2013 e de la windows voi ce ziceți?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Stai domne linistit ca nu are nimic placa.

| natynatan8521 explică (pentru sltlp):

Pe slotu la placa asta video de care am zis merge schimbata cu un ati-radeon-hd-4890-1gb-gddr5-256-bit o merge?

| sltlp a răspuns (pentru natynatan8521):

Greu de siz ca modelul respetiv are variante si pe agp si pe pcie. Indiferen de care e, placa pe care o vrei tu acolo consuma enorm de mult, si daca ar merge, trebuie schimbta cu siguranta si sursa.

| K0sti a răspuns:

La 58 de grade moare de frig! Ce treaba are windows cu placa video? Mai ganditi si voi cand puneti intrebari...

| natynatan8521 explică (pentru K0sti):

Adică e bine, cauta pe net placa mea video si intereseaza-te de ea, o merge sa ii pun cooler ca nu am am radiator de ala cu fiare... laughing)

| K0sti a răspuns (pentru natynatan8521):

"nu am am radiator de ala cu fiare"...nu inteleg, unde ai vazut tu placa video fara radiator?