| YoYo a întrebat:

Sall.TPU.

Imi doresc foarte mult telefonul Nokia Xpress Music 5800. Dar de 2 ani de cand a aparut nu sa ieftinit deloc tot sunt preturi maricele intre 9-12 mil.
Stie cineva la abonament cosmote cat costa sau daca nu vodafone?

Răspuns Câştigător
| addflo a răspuns:

In loc de 5800 incearca un 5230. Sunt foarte putine diferente intre cele doua. In mare functioneaza cam la fel. Doar ca renunti la modulul de wireless si la camera de 3Mp.
Daca tii neaparat sa iei un 5800 incearca sa cauti pe okazii.ro. Un telefon second hand nu inseamna neaparat un telefon prost.

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Da, are dreptate addflo, oricum 5230 la Vodafone e in jur 18 euro la abonament complet 800. sincer eu in locu tau mi-as lua un HTC e mai ieftin decat 5800 si mult mai bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau mi-as lua Nokia x6 e mult mai bun decat 5800 si la abonamentul asta este mai mult decat rezonabil : https://www.vodafone.ro/shop/nokia-x6/11880043.11490023.pr