| xCrank a întrebat:

mi s-au ars castile si as vrea sa cumpar castile de iphone 5, merg la iphone 4?

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

La orice telefon care are mufa jack de nu stiu cit mm sau cum se masoara poti pune casti decare vrei tu daca are aceasta mufa.De ex la orice iphone poti pune casti de care vrei tu si din alea de iti acopera toata urechea.Nu sint casti speciale pentru iphone. Poti sa conectezi si boxele de stiu si eu citi wat sau poti conecta iphonul si la radio si la tv si la ce mai vrei tu ca o sa mearga. Daca ai masina cumperi transmiter radio si cu cablu jack poti pune iphonul sau oricare alt telefon sa se auda la radio de la masina.Cam asa sta treaba. Spor la ascultat

| Weider a răspuns:

Try it.

| TudorLux a răspuns:

Daca se potriveste mufa, da.

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Da pentru ca au mufa groasa, adica mufa cum au castile de la pc.

| Hell_Back_1999 a răspuns:

Da.Deoarece asa a patit un prieten de-al meu

| Hell_Back_1999 a răspuns:

Da se potrivesc. funda?