| costin_8115 a întrebat:

am si eu o problema, am vrut sa intru pe telefon la market sa iau si eu niste jocuri si imi cere parola de la gmail pe care nu o mai stiusad si nici pe cont nu mai mere sa intru.am facut un cont nou dar tot pe primul mi-l cere cand intru in marketsad
ce pot sa fac ca sa aflu parola la primul cont sau sa-l fac sa mi-l ceara pe al doilea cand intru in market?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nestle a răspuns:

Pai intra de pe google in cont, bagi mail-ul si ii dai ca ai uitat parola.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E cam greu. Incearca o resetare totala(pierzi si nr de tel si restul. Sau resoftare, si de asemena pierzi totul din memoria tel.

| Alinaka a răspuns:

Intra in setari la gestiune conturi si reconfigureaza de acolo.