| userul7200 a întrebat:

Pot sa bag jocuri din playstore direct pe SD? Daca da, cum? laughing Alcatel OneTouch Idol

Răspuns Câştigător
| AntiHero a răspuns:

Nu, din pacate nu poti sa pui jocuri pe SD doar daca ai root la telefon poti. happy

2 răspunsuri:
| JustinDaniel a răspuns:

Nu se poate trebuie să faci manual. Settings / Apps / Select app / Move App. Playstore nu are la setări pentru această comandă. Good luck good script.

| JustinDaniel a răspuns (pentru JustinDaniel):

Vreau să spun că poți să iți rootezi telefonul usor. Youtube : How to root Alcatel Onetouch