| mirellahachi a întrebat:

Sall TPU, recent am instalat un windows nou si acun nu-mi pot descarca programele necesare (ex.Skype.,google chrome...) Ce pot face?

5 răspunsuri:
| C0olmonkey a răspuns:

Niste detalii nu ar strica...

| Tiayth a răspuns:

Daca mai poti da niste detalii poate reusesc sa imi dau seama, deocamdata nu inteleg cum vine aceasta problema

| mirellahachi explică (pentru Tiayth):

Eu descarc de pe internet explorer si de la inceput imi cerea aprobarea de la un site si nu puteam sa le deschid dar acum cind le descarc se salveaza sub forma de notepad

| Tiayth a răspuns (pentru mirellahachi):

Poate ai setat sa deschida cu notepad sa deschizi, n-am intampinat problema asta niciodata si nu stiu ce poti face, ar mai fi varianta ca fisierul descarcat sa fie un fisier text sau fara terminatie. Adauga lanumele fisierului de install.exe si dai permisiunea sa descarce si sa ruleze la internet explorer si instaleaza chrome sau mozilla mai bine

| mirellahachi explică (pentru Tiayth):

Cum sa fac sa nu se mai salveze sub forma de notepad?