| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU
Revin cu inca o problema
Sa o luam de la capat: Miam securizat partitia D(unde am toate datele acolo, tot ce este necesar) pe windowsul vechi, si cand intram imi arata niste lacate pe el desi ma lasa sa intru, umblasem pe undeva pe la >proprietatisecurity pe acolo.
Acum la windowsul asta nou care l-am reinstalat, nu ma lasa sa intru in ea zice, acces denied, de ce? acolo la security este bifat administrator, cred ca este ala vechi, am pus system degeaba, ce sa fac am inteles ca se poate face prin 2programe(combofix si dr. web cure it 5)dar nas vrea sa pierd datele din D nimeni n-ar vrea daca ar avea prblm asta, va rog un rasp bun la asta straight face
FUNDA!

1 răspuns:
| furios4you a răspuns:

Te-a mancat, te-a scarpinat