| Ady6546 a întrebat:

Deci..., vreau sa trimit pe yahoo messanger niste poze (3, 8 GB), dau compose, deschid pozele, si astept foarte mult timp sa le deschida (50 sec la o poza, sunt 1200 de poze). Cineva mi-a spus ca este un program pdf reader cu care pot sa le trimit mai repede, banuiesc ca le convertesc, le face mai mici si apoi le trimit in formatul pdf reader. Programul l-am descarcat, instalat. Cum folosesc programul, sa pot trimite pozele pe yahoo messenger mai repede. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai bine faci arhive sau le urci in foldere pe site-uri gen mega.co.nz sau dropbox.

| Jipa95 a răspuns:

Nu te mai complica sa trimiti o cantitate atat de mare de poze 3.8gb este foarte mult. Exista site-uri specializate, in care uploadezi o anumita cantitate de date, iar persoana respectiva la care doresti sa le trimiti pozele le va descarca de pe acel site.