| StefaniaM a întrebat:

stiti un progam de Photoshop gratuit pentru Android 3.2.1? Dau Funda!winking

Răspuns Câştigător
| sonyaandreea9292 a răspuns:

Eu am cymera de pe google play, pot sa imi schimb tenul sau sa ma fac mai slaba sau mai grasa, sa imi pun ochelari etc, poate iti place asta

4 răspunsuri:
| catelusdragalasmicut a răspuns:

Otokato camera. nu stiu daca am scris chiar corect dar te corecteaza ei.
pc:e nume chinezwinking

| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, dc nu intri pe google play, ai acolo mai multe progame photoshop pentru android, si iti alegi tu unul si sunt multe gratuite

| StefaniaM explică (pentru sonyaandreea9292):

Da frate, stiu, am Picsart dar ala nu prea face multe chestii si restul sunt pline de anunturi

| Supps a răspuns (pentru sonyaandreea9292):

Da, Cymera este foarte bun, insa pe mine ma enerveaza pentru ca atunci cand vreau sa aleg o poza din Galerie se opreste si se redeschide. Eu folosesc Photoshop Touch for Phone de la Adobe: http://www.apkmania.co/2013/04/photoshop-touch-for-phone-v110-apk.html

| sonyaandreea9292 a răspuns (pentru StefaniaM):

Eu am cymera de pe google play, pot sa imi schimb tenul sau sa ma fac mai slaba sau mai grasa, sa imi pun ochelari etc, poate iti place asta