| DaniTDCI a întrebat:

tocmai ce mi-am instalat windows vista,aveam xp,dupa ce l-am instalat nu stiu ce s-a intamplat ca nu mai am sunet deloc,cand ascult o muzica mixerul imi arata ca functioneaza,dar nu se aude nimic in casti,am incercat sa bag in alta mufa, am incercat si boxele.ce sa fac?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si driverele cine vrei sa ti le instaleze, pompierii?

| gelu1970 a răspuns:

Posibil sa nu ai driverele instalate.
de asemenea, w vista fara update are aceasta problema: disparitia sunetului.
PS: mai bine instaleaza Windows 7 Starter. Ar inlocui vista cu succes.

| August99 a răspuns:

Sa instalezi driverul corespunzator

| Rommeo a răspuns:

Windows-ul vista in general se stie ca a fost un esec la celor de la Microsoft. Daca vrei sa nu mai ai tot felul de probleme de genul asta, pune un windows 7 ultimate si ai sa vezi cu nu o sa ai fel de fel de probleme ca pe vista. Si Windows-ul 7 are un consum mai mic de resurse fata de vista.

| floryn1993 a răspuns:

Descarca sa vezi poate trebuie driverul update/versiune mai noua, https://www.drivereasy.com/