| Hamyx a întrebat:

.. Trec direct la subiect, deci ieri am instalat windows xp sp3 pentru ca pcul mergea greu am mai instalat si altadata windwosul din aceasta cauza numai ca de data asta dupa instalare pc mergea si mai greu nu stiu ce are se blocheaza nu merge sa intru pe google se blocheaza browseru in counter strike am 30fps altadata aveam si 120 cine stie cum pot sal rezolv? am 1.81 Ghz si 1GB ram daca ajuta cu ceva. Cine ma ajuta dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Cand ai installat windowsul ai formatat hardul? poate fi o problema de hard.o eroare, un cluster defect.incearca sa faci o verificare de disc.

| IT4Ever a răspuns:

Cand l-ai curatat ultima oara?