| marian000 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon cu un design frumos si sa fie mai mare de 4, 3 inch sau ceva de gen ceva macar dual-core si pana in 900-1000 de lei? Nu vreau raspunsuri gen mai pui 200-300 ron si iti iei iphone 6 laughing etc multumesc ofer funda

Răspuns Câştigător
| Cătălin11 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo/S3, Galaxy S4 Mini, LG G Pro, G2 Mini. Cam astea sunt care au diagonala, desing si performante. Dintre toate aste as opta pentru S3 Neo.