| DjRaton a întrebat:

Spuneti-mi un telefon bun la 1000 lei... Vreau sa aiba un design frumos...sa fie cel putin dual-core!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cam astea sunt optiunile: http://bit.ly/1ba2sHo
Sh poti sa iei galaxy s3 sau iphone 4s.

| Mihai1810 a răspuns:

LG optimus l9 sau Samsung galaxy s3 mini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi Utok 470Q.Este un telefon romanesc care nu este foarte cunoscut, dar produsele lor sunt de calitate.Este 1.099 lei dar se merita sa dai 10 lei in plus. Funda?

| Haosen a răspuns:

Îti recomand un telefon Allview P6 Quad, are dual-sim şi eu zic că design-ul este foarte frumos şi finuţ. Preţul este de 1, 099 lei.