| CranK71 a întrebat:

vreau sa imi iau Samsung galaxy a3 dar am cateva intrebari despre el: 1.se poate scoate bateria? sau este ca la iphone?

2. la varianta dual sim pot baga in el si cartela normala? sau doar nanosim?

3. exista varianta gold in magazine in Romania? la eMAG nu am vazut gold si de aia intreb

Răspuns Câştigător
| Emi142 a răspuns:

Salut, 1. bateria nu se poate scoate (nu o poti scoate tu, dar la un service autorizat, când bateria se uzeaza, cei de acolo o sa ti-o poata schimba) 2. ambele nanosim 3. da, exista http://phoneland.ro/samsung/888-samsung-galaxy-a3-dual-sim-a300-gold-.html sper ca te-am ajutat;)