| CllaraCllary a întrebat:

Ce inseamna NanoSIM(am vazut la Iphone)
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

O cartela mai mica decat cea obisnuita. Locasul de cartela de la iPhone este mult mai mic decat cel de la celelalte, asa ca trebuie sa iti modifici cartela la un service inainte de a o putea folosi. Spor!

| CllaraCllary explică (pentru PopAdrian):

Nu cam IPhone si nici nu imi doresc.Dar eram curioasawinking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DaftPunk a răspuns:

Cam asta inseamna
http://www.idevice.ro/......-germania/

Succes.

| BrD a răspuns (pentru DaftPunk):

Cel mai bun raspuns. Meriti o funda!

| MrEvil89 a răspuns:

Sunt si unele modele de Nokia la care trebuie sa iti taie o parte din cartela obisnuita pentru a le putea utiliza.

| Alexandra_7889 a răspuns:

Ca nu are cartela bagat in telefon sau ca telefonul este codat :*

| Raluka123 a răspuns:

Inseamna fara cartela!