| Narcyss_Narcyss_1999 a întrebat:

vreau sa imi instalez windows 7. daca dau pe custom o sa imi pastreze pozele filmarile? dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall.Pozele si filmarile trebuie sa le ai in local disck D. Daca dai pe custom nu iti sterge nimic.Trebuie doar sa muti documentele, filmele si pozele de pe local disk C in local disck D, pentru ca la instalare sa stergi partitia C.In partitia c va avea loc instalarea windows-ului. Deci daca nu te atingi de alte partitii, adica partitia D sau E daca ai trei partitii, nu se va sterge nimic. Tu trebuie doar sa stergi partitia C la instalare si apoi sa instalezi windows-ul in C.Prima partitie.

| Narcyss_Narcyss_1999 explică (pentru anonim_4396):

Si cum sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Narcyss_Narcyss_1999):

Ai un telefon cu internet si messenger?
Maine te voi ajuta sa instalezi windows 7 pas cu pas, prin intermediul messnger.Dar sa fie pe telefon ca sa iti spun pas cu pas cum sa instalezi.

| Narcyss_Narcyss_1999 explică (pentru anonim_4396):

Uitenr meu de telefon:0786220734 sau de skype:scooby dou sau daca vrei sa vorbim pe facebook cauta-ma asa:Narcyss Fistiag Narcyss

6 răspunsuri:
| AlinMarian95 a răspuns:

''DA'' sa zicem asa. Daca selectezi custom reapartitionezi hdd cum doresti tu. Depinde unde ai pozele, filmarile... daca sunt stocate in partitia '' c '' se sterg. In concluzie ai grija ce formatezi pe acolo

| Gradinaru_Radu_1990 a răspuns:

Da...

| Nwbie a răspuns:

Nu