| Danutz_Gabriel_1999 a întrebat:

Sall tupu

am un laptop HP 625 si vreau sa ma conectez la un rutar cu parola daca ma duc chiar langa rutar sa ma conectez merge daca ma duc pana mai am semnal o linie nu mai nerge de ce? (cand sunt aproape imi apara cand scriu pas altefl iar cand sunt de parte imi apare alt fel si cand scriu parola corecta spune ca este gresite ce trebuie sa fac urgent

Răspuns Câştigător
| Pawesome a răspuns:

Trebuie sa ai semnal miinim 2 linii, mie doar asa imi merge.Deja la o linie nu-mi merge

| Danutz_Gabriel_1999 explică (pentru Pawesome):

Da asa este cand am 2 lini merge dar mi-am cumparat si eu si am lini fuul si merge bine

| Pawesome a răspuns (pentru Danutz_Gabriel_1999):

Mersi de funda happy sa te bucuri de internet in continuare