| Capone_Cryss_1997 a întrebat:

Sall tuturor care ma as si pe mine nu pot samai intru pe fb imi zice the server's security certificate is not yet valid! si pe google la fel si nici pe mess nu pot sa intru e din cauza la net sau la ce va rog urgent as care ma as dau funta big grin

Răspuns Câştigător
| maxfan a răspuns:

Seteaza data si ora si o sa-ti mearga funda te rog, iar daca mereu se deregleaza data schimba bateria de bios!

| Capone_Cryss_1997 explică (pentru maxfan):

Nu imi merge nici pe mess nu pot sa intru

| Capone_Cryss_1997 explică (pentru maxfan):

Daca te pricepi la pc-uri ia id meu cryss_boss.sef97@yahoo.com

| Capone_Cryss_1997 explică (pentru Capone_Cryss_1997):

Gt am reusit mersi mult daca te pricepi la pc-uri ia id meu cryss_boss.sef97@yahoo.com

| maxfan a răspuns (pentru Capone_Cryss_1997):

Nu dar mi s-a intamplat si mie!