| anonim_4396 a întrebat:

Sall! vreau sa va intreb daca am downloadat un prog de pe net free trial e cu bani? si daca este mie mi-a aprut 19 dolari si nu stiu ce si sa dau ok boy now sau nu stiu ce key ...eu amd at ep toate dara dupa am dat ok ca sa dispara! acum stau si ma gandesc cu frica sa nu imi vina la facutra de net banii normali plus aia sua trebuie sa dai cont bancar...sau alceva? eu nu am dat nimic e-mail adresa nr telefon cod bancar, nimic! Acum eu ma gandesc sa nu-mi vina prin factura... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| liliana83 a răspuns:

Daca iti cere niste date personale sau cod bancar atunci sa-r putea sa iti retraga bani. dar asa nu ai cum sa platesti. si nici la net nu iti ia mai mult decat platesti de obicei. nu te ingrijora ca nu-ti retrage nimeni nici-un ban fara acordul tau.

6 răspunsuri:
| girlxx21 a răspuns:

Nu dai nici un ban stai linistit/a laughing

| VladDu a răspuns:

Daca e trial inseamna ca are un termen pana expira si nu mai poate fi folosit. Daca vreai sa-l folosesti in continuare trebuie sa dai bani aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall scze pentru scrisul cu pb ma grbeam ...eu am dat pe toate dar am dat ok ca sa dispara! [ asta e forma corectawinking] sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aa nu mai il vreau l-am sters dar nu dau acum nici un ban nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor sunt mai multe etape pentru a face o tranzactie online, stai linistit/a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc muult,. phuuuu///! :*