| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Sunt incepator pe TPU mi-am facut si eu cont deci mai intai mi-a zis sa confirm adresa de e-mail am dat click acolo si mi-a aprut un mesaj adresa de email a fost verificata deci este bine. Funda

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, totul pare ok.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca ai primit confirmarea adminilor, inseamna ca totul e ok..activitate intensa si bun venit pe sitehappy
O seara bunahappy

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru caramela):

Deci pot sa pun intrebari cat vreau eu

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, pare să fie în regulă!

Întrebări poţi pune şi ŞTI cum, din moment ce, DEJA, ai pus una laughing

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, este bine.
Acuma ai grijă să respecti regulametu!

| alexs99 a răspuns:

Da,totul este ok, acum poti posta un numar nelimitat de intrebari si raspunsuri.